03-02-2019
Targi w Norymberdze 2019

Targi zabawek „Spielwarenmesse®” są najważniejszym wydarzeniem w branży zabawkarskiej.


Zakończyła się siedemdziesiąta edycja targów Spielwarenmesse w Norymberdze - najważniejszego wydarzenia w branży zabawkarskiej. Podczas pięciu dni targowych, mieliśmy okazję spotkać się z naszymi kontrahentami, nawiązać wiele nowych relacji handlowo-biznesowych oraz wymienić się ciekawymi spostrzeżeniami na temat rozwoju branży i aktualnie obowiązujących trendów.

Najważniejszym elementem spotkań targowych jest możliwość zaprezentowania oferowanego asortymentu, a w tym roku z dumą prezentowaliśmy wiele nowości, które już pojawiły się na rynku lub wkrótce na nim zadebiutują. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się kreatywne zestawy wchodzące w skład serii EduBaby, prezentacja tych zabawek na targach zbiegła się z ich debiutem w sklepach stacjonarnych. Firma Wader-Woźniak przedstawiła po raz pierwszy szerszej publiczności serię Magic Truck - ciężarówki z fluorescencyjnymi i odblaskowymi elementami. Podczas dni targowych dużym zainteresowaniem cieszyły się również zestawy Dino Baby Town i Safari Baby Town, kolejne - po Sweet Baby Town - produkty tworzące spójną serię.

Nasi klienci i partnerzy biznesowi zwrócili również uwagę na wiele innych nowości, jak również na dobrze im znane produkty w nowych, odmienionych graficznie opakowaniach np. serię Gigant.

Spielwarenmesse - do zobaczenia w 2020 roku!

 

   
 
powrót