Edu Baby
Puzzle Create&Draw - Lake
42120
EAN
590069442120 2

Zobaczmy, jakie przygody czekają na nas nad jeziorem! Oryginalny i rozbudowany zestaw edukacyjny Puzzle Create&Draw Lake, składający się z wielu różnorodnych elementów sprawia, że zabawa staje się ciekawa, kreatywna i zaskakująca. Oswaja dziecko z nowymi sytuacjami, a dzięki angażującej formie doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów i nowych sytuacji, zapewniając świetną zabawę podczas podróży samochodem, samolotem lub pociągiem.


W wygodnym opakowaniu, które spełnia również funkcje teczki na  prace plastyczne, znajdują się dwa zestawy puzzli tematycznych, kredki (5 sztuk), farbki akwarelowe (12 kolorów) oraz dwustronna mega-kolorowanka z zadaniami. Puzzle, które  występują w dwóch wersjach - z obrazkiem żaglówki i ryby można nie tylko układać, ale również odwzorowywać na dołączonych do zestawu kartkach oraz kolorować farbkami lub kredkami. Zestaw zapewnia urozmaiconą zabawę pełną wyzwań, bowiem od rysowania i układania puzzli można płynnie przejść do mega-kolorowanki, na której umieszczono mnóstwo ciekawych zadań wspierających rozwój dziecka.

Korzyści rozwojowe:


Zestaw poprzez zabawę rozwija u dzieci wyobraźnię, zdolność koncentracji, wykonywania zadań i logicznego myślenia. Doskonali spostrzegawczość, kreatywność oraz zdolności plastyczne, a dzięki atrakcyjnej formie przekazuje ciekawą wiedzę, uczy rozpoznawania wielu kolorów i nowych kształtów. Angażując wiele zmysłów i zachęcając do wielu rodzajów aktywności, pozwala dziecku ćwiczyć chwytność palców, zdolności manualne, precyzję ruchów i wyobraźnię przestrzenną.


Edu House Sorter
Puzzle Create&Draw - Garden
Playful Table 3 in 1
Puzzle 3D - Wild Animals
Puzzle Create&Draw - Farm
powrót