Edu Baby
Puzzle Create&Draw - Garden
42140
EAN
590069442140 0

Sprawdźmy, co w trawie piszczy i jakie tajemnice skrywa przed nami ogród! Zestaw edukacyjny Puzzle Create&Draw Garden, składający się z wielu różnorodnych elementów sprawia, że zabawa staje się ciekawa, kreatywna i pełna nowych wyzwań! Dzięki angażującej formie doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów i nowych sytuacji, zapewniając skupienie się na zabawie podczas podróży samochodem, samolotem lub pociągiem.


W wygodnym opakowaniu, które spełnia również funkcje teczki na  prace plastyczne, znajdują się dwa zestawy puzzli tematycznych, kredki (5 sztuk), farbki akwarelowe (12 kolorów) oraz dwustronna mega kolorowanka z zadaniami. Puzzle, które  występują w dwóch wersjach - z obrazkiem kwiatka i motyla - można nie tylko układać, ale również odwzorowywać na dołączonych do zestawu kartkach i kolorować farbkami lub kredkami. Zestaw zapewnia urozmaiconą zabawę pełną wyzwań, bowiem od rysowania i układania puzzli można przejść do mega-kolorowanki, na której umieszczono wiele zadań wspierających rozwój dziecka.


Korzyści rozwojowe:


Zestaw poprzez zabawę rozwija u dzieci wyobraźnię, zdolność koncentracji, wykonywania zadań i logicznego myślenia. Doskonali spostrzegawczość, kreatywność oraz zdolności plastyczne, a dzięki atrakcyjnej formie uczy rozpoznawania wielu kolorów i nowych kształtów. Angażując wiele zmysłów i zachęcając do wielu rodzajów aktywności, pozwala dziecku ćwiczyć chwytność palców, zdolności manualne, precyzję ruchów i wyobraźnię przestrzenną.


Playful Table 3 in 1
Magic Figures Box
Domino Snake
Puzzle Create&Draw - Farm
Puzzle 3D - Pets
powrót