Edu Baby
Puzzle Create&Draw - Farm
42130
EAN
590069442130 1

Na farmie tyle się dzieje! Czas odkryć nowe to miejsce i dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy! Oryginalny i rozbudowany zestaw edukacyjny Puzzle Create&Draw Farm, składający się z wielu różnorodnych elementów sprawia, że zabawa staje się ciekawa, kreatywna i zaskakująca!


W wygodnym opakowaniu, które spełnia również funkcje teczki na prace plastyczne, znajdują się dwa zestawy puzzli tematycznych, kredki (5 sztuk), farbki akwarelowe (12 kolorów) oraz dwustronna mega kolorowanka z zadaniami. Puzzle, które występują w dwóch wersjach - z obrazkiem koguta i domku można nie tylko układać, ale również odwzorowywać na dołączonych do zestawu kartkach oraz kolorować farbkami lub kredkami. Zestaw zapewnia urozmaiconą zabawę i naukę, a dzięki bogatej formie pozwala na przeskakiwanie między aktywnościami: po układaniu puzzli i rysowaniu można otworzyć wielką kolorowankę, która kryje w sobie wiele nowych zadań i wyzwań, które zaangażują dziecko i sprawią, że nawet przez chwilę nie będzie się nudzić!

Korzyści rozwojowe:

Zestaw poprzez zabawę rozwija u dzieci wyobraźnię, zdolność koncentracji, wykonywania zadań i logicznego myślenia. Doskonali spostrzegawczość, kreatywność oraz zdolności plastyczne, a dzięki atrakcyjnej formie uczy rozpoznawania wielu kolorów i nowych kształtów. Angażując wiele zmysłów i zachęcając do wielu rodzajów aktywności, pozwala dziecku ćwiczyć chwytność palców, zdolności manualne, precyzję ruchów i wyobraźnię przestrzenną.

Puzzle 3D - Pets
Puzzle 3D - Wild Animals
Magic Figures Sorter
Puzzle Create&Draw - Lake
Edu House Sorter
powrót