Edu Baby
Magic Figures Sorter
42200
EAN
590069442200 1

Pierwszy rok życia to czas intensywnego rozwoju, w którym dziecko każdego dnia zdobywa nowe umiejętności - tym okresie dobór zabawek jest kluczowy dla rozwoju malucha. Polecane przez lekarzy i pedagogów sortery to zabawki, które stymulują i wspierają rozwój dzieci - ćwiczą logiczne myślenie, umiejętność koncentrowania się, rozwijają umiejętności manualne oraz uczą podstawowych kolorów.


Zabawa zestawem kreatywnym Magic Figures Sorter polega na dopasowaniu przez dziecko klocków, o różnych kolorach i kształtach, do wgłębień na kolorowej podstawce. W skład zestawu wchodzi 8 klocków w kształcie kółka, kwadratu, trójkąta i pięciokąta oraz podstawka z wgłębieniami. Dziecko w trakcie zabawy dopasowuje klocki do odpowiedniego wgłębienia, ale może również bawić się na kilka innych sposobów np. układać klocki jeden na drugim.

Zestaw wykonany z wysokiej jakości tworzywa, elementy posiadają zaokrąglone kształty i są dopasowane do dopasowane do rączek małych dzieci.

Korzyści rozwojowe:

Zabawka stymuluje i wspiera rozwój dziecka, ćwiczy logiczne myślenie, umiejętność koncentrowania się, rozwija umiejętności manualne oraz uczy podstawowych kolorów i nowych kształtów.


Domino Snake
Puzzle 3D - Wild Animals
Puzzle Create&Draw - Farm
Big Cube Sorter
Magic Figures Box
powrót