Edu Baby
Magic Figures Box
42210
EAN
590069442210 0

Baw się i rozwijaj z Magic Figures Box (1+) oraz pozostałymi zabawkami z serii EduBaby! Ta edukacyjna zabawka zapewnia  nieskończone możliwości podejmowania nowych wyzwań, zachęca do odkrywania i doskonale wpływa na rozwój ważnych umiejętności dziecka.  


Transparentne pudełko kryje w sobie 20 klocków o różnych kolorach i geometrycznych kształtach, które należy dopasować do wgłębień znajdujących się na nakładce-wieczku.

Taka zabawa nie tylko zaangażuje uwagę malucha, ale spełni funkcję bardzo ważnego ćwiczenia rozwijającego sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową.  W zależności od wieku dziecka i poziomu jego umiejętności, produktem można bawić się na wiele sposobów - układać, dopasowywać, budować, rozpoznawać kolory.


Korzyści rozwojowe:Dzięki odpowiedniej formie, zabawka stawia przed maluchem coraz to nowe zadania, wspierając na różnych etapach rozwoju sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową, zdolność koncentracji i skupiania uwagi na wykonywaniu prostych zadań. Rozwija wyobraźnię, uczy nowych umiejętności, ćwiczy logiczne myślenie oraz rozpoznawanie nowych kolorów i kształtów.


Playful Table 3 in 1
Puzzle 3D - Wild Animals
Magic Mosaic
Puzzle Create&Draw - Farm
Edu House Sorter
powrót