Edu Baby
Big Cube Sorter
42220
EAN
590069442220 9

Pierwszy rok życia to czas intensywnego rozwoju, w którym dziecko każdego dnia zdobywa nowe umiejętności - w tym okresie dobór zabawek jest kluczowy dla rozwoju malucha. Polecane przez lekarzy i pedagogów sortery to zabawki, które stymulują i wspierają rozwój dzieci - ćwiczą logiczne myślenie, umiejętność koncentrowania się, rozwijają umiejętności manualne oraz uczą podstawowych kolorów.

Zabawa Big Cube Sorter polega na dopasowaniu przez dziecko klocków, o różnych kolorach i kształtach, do wgłębień na kolorowej podstawce. W skład zestawu wchodzi aż 20 klocków w ciekawych kształtach oraz podstawka z wgłębieniami. Dziecko w trakcie zabawy dopasowuje klocki do odpowiedniego wgłębienia, ale może również bawić się na kilka innych sposobów np. układać klocki jeden na drugim. Na powierzchni klocków wytłoczone są cyferki, które oswajają dziecko z nowymi elementami i kiedyś mogą pomóc w pierwszej nauce liczenia!

Zestaw wykonany z wysokiej jakości tworzywa, elementy posiadają zaokrąglone kształty i są idealnie dopasowane do rączek małych dzieci.


Korzyści rozwojowe:


Zabawka stymuluje i wspiera rozwój dziecka, ćwiczy spostrzegawczość, logiczne myślenie, i umiejętność koncentrowania się. Zachęcając do aktywności rozwija umiejętności manualne i wyobraźnię przestrzenną. Rozwija ciekawość i kreatywność oraz uczy kolorów i nowych kształtów.


Magic Mosaic
Puzzle Create&Draw - Lake
Puzzle 3D - Pets
Magic Figures Box
Edu House Sorter
powrót