Edu Baby
Playful Table 3 in 1
42190
EAN
590069442190 5

Jeden zestaw, a tak wiele możliwości doskonałej zabawy! Zabawka wspiera wszechstronny rozwój dziecka. Zestaw składa się ze stolika i wielu dodatkowych akcesoriów - w sumie aż 76 ciekawych elementów, które zachwycą każdego malucha i zapewnią długie godziny wspaniałej zabawy!

Blat stolika został podzielony na trzy części, a każda z nich zachęca dziecko do innej aktywności. Jedna z części to kuchenka, na której można bawić się w gotowanie, kolejna pełni funkcję zabawki-sortera, do której dziecko dopasowuje klocki o geometrycznych kształtach, trzecia część to biurko do rysowania, układania, liczenia.  Do zabawki dołączono zestaw naczyń, klocki puzzle oraz klocki do sortera.


Korzyści rozwojowe:


Zestaw doskonale stymuluje i wspiera rozwój dziecka oraz jego umiejętności na każdym etapie. Oswaja z nowymi sytuacjami, rozbudza ciekawość, ćwiczy spostrzegawczość, logiczne myślenie i umiejętność koncentrowania się. Zachęcając do ciągle nowych rodzajów aktywności rozwija umiejętności manualne i motoryczne, umiejętność krytycznego myślenia, kreatywność oraz wyobraźnię przestrzenną. Uczy kolorów, kształtów, wspiera naukę liczenia, a przede wszystkim rozwija ciekawość i chęć nauki nowych umiejętności.


Puzzle Create&Draw - Lake
Magic Figures Box
Puzzle 3D - Pets
Puzzle Create&Draw - Garden
Puzzle Create&Draw - Farm
powrót